Osłony do okien

karnisze

Karnisze Warszawa

Karnisze w Warszawie i okolicach

Karnisze to niezbędny element wykończeniowy, umożliwiający zawieszenie zasłon i firan. Może on pełnić rolę wyłącznie praktyczną, niezauważalną jak i stać się akcentem dekoracyjnym okna. Wszystko zależy od tego, jaki model karnisza wybierzemy i jak będziemy chcieli go wyeksponować. Warto przy tym pamiętać, że także karnisze elektryczne dostępne są w różnych wariantach wykończenia, co pozwala na zachowanie wysokiej funkcjonalności osłon okiennych, przy jednoczesnym uzyskaniu interesującego efektu wizualnego w pomieszczeniu.

Karnisze klasyczne i elektryczne

Marka Grubek OsłonyDoOkien to znany i ceniony dostawca systemów okiennych wyróżniających się walorami funkcjonalnymi i estetycznymi oraz trwałością, dzięki której nasze karnisze mogą być eksploatowane przez długi czas niezmiennie stanowiąc ozdobę pomieszczenia.

W naszym salonie dysponujemy wieloma rodzajami karniszy począwszy od klasycznych, stylizowanych poprzez nowoczesne o prostszej formie po karnisze systemowe. Karnisze mogą być wyposażone w napędy elektryczne lub mechaniczne ułatwiające rozsuwanie dekoracji na boki okna. Proponujemy także rozwiązania indywidualne z wykorzystaniem różnych surowców jak np. naturalna skóra, ceramiczne wykończenia, końcówki z kryształem Swarovskiego, czy też odlewy z drobinkami złota. Z przyjemnością doradzimy jak wybrać najlepszy rodzaj karnisza do danej dekoracji, uwzględniając stronę funkcjonalną i estetyczną – do wnętrz mieszkalnych, jak i do przestrzeni publicznych.

Karnisze elektryczne – zalety

Montaż karniszy elektrycznych poleca się przede wszystkim w przestrzeniach użytkowych o licznych i wysokich przeszkleniach. Wynika to z funkcjonalności omawianych rozwiązań, które ułatwiają zarządzanie ilością światła słonecznego w pomieszczeniu poprzez zintegrowaną pracę kilku karniszy znajdujących się nad poszczególnymi otworami okiennymi. Istnieje również możliwość zintegrowania w ramach sieci karniszy w całym obiekcie, co pozwala na szybkie zasłanianie i odsłanianie okien adekwatnie do pory dnia. Karnisze elektryczne doskonale sprawdzają się w przestrzeniach konferencyjnych oraz innych miejscach, w których zależy nam na szybkim zacienieniu pomieszczenia. Sterowane z poziomu bezprzewodowego pilota pozwalają zasłaniać i odsłaniać okna bez konieczności wspinania się na drabiny czy ryzykowania oberwania zasłon z systemów montażowych. Z zalet karniszy elektrycznych coraz częściej korzystamy również w domach jednorodzinnych oraz przestrzeniach biurowych.

Montaże karniszy – Warszawa i okolice

Zarówno karnisze klasyczne, jak i karnisze elektryczne oferujemy wraz z usługą montażu. Montaż karniszy realizujemy w obiektach na terenie miasta Warszawa i okolicy. Współpracujemy w tym zakresie z osobami prywatnymi oraz klientami biznesowymi. Karnisze elektryczne montujemy w obiektach hotelarskich, restauracjach, obiektach konferencyjnych, a także domach jednorodzinnych.

Klientów zainteresowanych zakupem karnisza wraz z usługą montażu zapraszamy do kontaktu. Nasi Doradcy pomogą w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania i ustalą najbardziej dogodny dla Państwa termin montażu karniszy w obiekcie. Istnieje również możliwość wykonania instalacji w niestandardowych godzinach tak, aby montaż karniszy nie zakłócał normalnego funkcjonowania prowadzonej przez Państwa działalności. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą zasłon na wymiar oraz verticali.