Osłony do okien

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane – Warszawa i okolice

Żaluzje drewniane wewnętrzne to osłona przeciwsłoneczna idealna dla osób, które cenią sobie niebanalne, a jednocześnie naturalne rozwiązania. Doskonale wpasują się w każdy styl – pasują zarówno do wystroju klasycznego, jak i nowoczesnego. Żaluzje drewniane są ciekawym dodatkiem do stylu skandynawskiego lub prowansalskiego. Coraz częściej stosowane są jako ozdoba okna sypialni – tworząc nastrojowy klimat.  Żaluzje drewniane wewnętrzne to jedne z najbardziej ekskluzywnych osłon okiennych. W naszej ofercie oprócz podstawowych żaluzji znajdziesz również produkty importowane.

Żaluzje drewniane dla wymagających

Proponujemy szeroki wybór wzorów i kolorów, jeżeli chodzi o żaluzje drewniane. Dzięki temu można dopasować je do każdego budynku mieszkalnego, jak i biura. Żaluzje drewniane wewnętrzne to rozwiązanie funkcjonalne i uniwersalne. Żaluzja wewnętrzna bardzo dobrze komponuje się na niezaaranżowanym oknie, jak również jako funkcjonalny dodatek do okna już osłoniętego firanką.

Żaluzje wewnętrzne – Idealny dodatek

Ze względu na ruchome lamele żaluzje dają swobodę zarządzania stopniem nasłonecznienia pomieszczenia, jak i stopniem prywatności. Zdecydowana większość systemów żaluzji drewnianych na wymiar po otwarciu lameli wpuszcza do pomieszczenia światło dzienne, jednocześnie wzbraniając dostępu do wnętrza niepożądanym spojrzeniom z zewnątrz. To doskonałe rozwiązanie zarówno w przypadku osiedli domów jednorodzinnych, jak i zabudowy wielorodzinnej.

Żaluzje drewniane oferujemy na wymiar, co umożliwia ich idealne dopasowanie do otworów okiennych. Systemy mogą być montowane naściennie, na suficie lub na ramie okiennej, dzięki czemu doskonale komponują się w każdym wnętrzu, jednocześnie nie ograniczając funkcjonalności okien, które możemy dowolnie otwierać lub zamykać także po opuszczeniu systemu zacieniającego.

Żaluzje drewniane wewnętrzne

Żaluzje drewniane wewnętrzne mają wiele zalet. Do głównych należą:

  • niepowtarzalny design;
  • innowacyjna konstrukcja;
  • duży wybór kolorów wg palety RAL, NCS;
  • możliwość wykonania w dużych wymiarach;
  • malowane lakierem odpornym na zarysowania, wilgoć i promienie UV;
  • możliwość regulacji wysokości;
  • trapezowa listwa na dole utrzymująca odległość od parapetu nawet przy zamknięciu lameli;
  • listewki wycinane bezpośrednio z pnia drzewa;
  • otwory na sznurki umieszczone na tylnych częściach lameli;
  • różnorodne listwy maskujące.

Żaluzje drewniane na wymiar -Warszawa i okolice

Żaluzje drewniane na wymiar projektujemy i wykonujemy po uprzednim zmierzeniu otworu okiennego oraz uzgodnieniu z klientem systemu montażowego żaluzji. Dzięki temu mamy pewność, iż system będzie zasłaniał otwór okiennych w sposób zamierzony, nie zachodząc na ściany. System żaluzji wewnętrznych możemy zamontować w oknach narożnych, a także oknach bezpośrednio z sobą sąsiadujących w taki sposób, żeby żaluzja z jednego okna nie utrudniała lub też nie uniemożliwiała korzystania z drugiego okna i zamontowanego na nim systemu osłony.

Żaluzje wewnętrzne warszawa

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z ofertą – zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą wszelkich informacji oraz pomogą w wyborze odpowiedniego produktu. Nasz asortyment obejmuje żaluzje drewniane w standardowych rozmiarach oraz systemy przygotowywane na specjalne zamówienie. Istnieje możliwość zmówienia żaluzji na wymiar tak, aby kolorystycznie pasowały do żaluzji standardowych, dzięki czemu posiadając tylko jedno niestandardowe okno nie musimy ponosić dodatkowych kosztów ujednolicenia systemu okiennego w całym lokalu mieszkalnym lub użytkowym. Zapraszamy także do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej firmy. Proponujemy wyroby najlepszych producentów na rynku. Wśród naszej bogatej oferty znajdziesz między innymi: klasyczne żaluzje aluminiowerolety dzień nocrolety rzymskie do kuchnimoskitiery skutecznie chroniące przed owadami oraz wiele innych produktów w doskonałym cenach.