Osłony do okien

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe Warszawa

Żaluzje aluminiowe – to najbardziej klasyczna wersja osłon okiennych, dostępna w czterech szerokościach lameli: 16, 25, 35 i 50 mm.  Żaluzja pozioma aluminiowa to praktyczna, nadal najbardziej popularna i ceniona ochrona pomieszczeń przed nasłonecznieniem. Żaluzje aluminiowe na wymiar to także doskonały sposób na zapewnienie sobie i najbliższym stopnia prywatności odpowiadającego bieżącym potrzebom. Mechanizm sterujący pozwala na precyzyjne ustawienie kąta nachylenia lamelek. W żaluzjach poziomych aluminiowych zastosowano wysokiej jakości stop aluminium i magnezu oraz piecową powłokę lakierniczą.

Żaluzje aluminiowe na wymiar

Dla wielu naszych klientów żaluzje aluminiowe są jednym z najbardziej uniwersalnych systemów osłony przeciwsłonecznej. Tego typu rozwiązanie może być zastosowane niezależnie od typu wnętrza – zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i biurach czy w pomieszczeniach przemysłowych. Żaluzje aluminiowe na wymiar doskonale wpisują się w różnorodne potrzeby poprzez możliwość dostosowania osłony do dowolnego wymiaru okna. Poszczególne elementy, jeżeli chodzi o żaluzje aluminiowe, pozwalają na odbicie promieni słonecznych, co sprawia, że wnętrze budynku nie nagrzewa się zbyt szybko.

Żaluzje aluminiowe dostępne w naszej ofercie to bogata oferta wzorów i kolorów – dzięki temu możesz znaleźć produkt dopasowany do swoich indywidualnych preferencji.

Żaluzje aluminiowe – zalety produktu:

  • łatwa regulacja ilości światła dziennego poprzez obracanie lamelek;
  • funkcja łatwego podnoszenia i opuszczania;
  • występują w bardzo bogatych wersjach kolorystycznych;
  • oprócz dużej gamy kolorystycznej lameli gładkich, występuje również bardzo bogata kolorystyka lameli o metalicznych kolorach, perforowanych lub drewnopodobnych;
  • możliwość wykonania sterowania elektrycznego,
  • możliwość wykonania żaluzji aluminiowych na wymiar.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Proponujemy najlepsze na rynku produkty. Są to między innymi: żaluzje fasadowerolety dzień noc, rolety rzymskie do kuchni czy nowoczesne i eleganckie moskitiery. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Nasze stacjonarne biuro znajduje się w Sulejówku (niedaleko miasta Warszawa) – działamy od poniedziałku do soboty.