Osłony do okien

shutters

SHUTTERS

Shutters Warszawa

Okiennice wewnętrzne Shutters to najbardziej ekskluzywna forma osłony i dekoracji wnęki okiennej. Przy odpowiedniej konfiguracji pasują do każdego rodzaju wnętrza. Tworzą niepowtarzalny obraz pomieszczenia i stanowią o dużym wyczuciu stylu domowników. To najwyższy standard w wykończeniu wnętrz.

Shutters – Okiennice wewnętrzne

Ten niebanalny element wystroju to przede wszystkim możliwość zachowania intymności przy jednoczesnym zapewnieniu dostępu do świeżego powietrza. Zapomniane na wiele lat okiennice wewnętrzne powracają do łask i są coraz częściej wybieranym przez naszych klientów rozwiązaniem.

Okiennice Warszawa

W okresie letnim okiennice wewnętrzne Shutters są doskonałą alternatywą dla klimatyzacji, w zimie natomiast utrzymują temperaturę wnętrza – co wpływa na oszczędność w zakresie kosztów ogrzewania. Okiennice wewnętrzne naszej firmy są dopasowywane do rozmiaru okna klienta. Na życzenie wykonujemy niestandardowe projekty. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego stawiamy czoła nawet najbardziej wymagającym zleceniom.

Shutters – zalety:

  • wykonane są ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna tekowego, cedrowego, lipowego oraz kompozytu drewna;
  • umożliwiają regulację wpadającego do pomieszczenia światła poprzez ruchome lamele;
  • poprzez ich budowę przy otwarciu tworzą dodatkowy element dekoracyjny;
  • możliwość zastosowania systemu szynowego przy większych powierzchniach;
  • często używane jako drzwi do garderoby, fronty szaf, a także do podziału pomieszczeń;
  • szeroki wachlarz rozwiązań i kolorów.

Okiennice wewnętrzne Warszawa

Okiennice wewnętrzne Shutters to nie jedyny produkt dostępny w naszej ofercie. Proponujemy różnego typu osłony przeciwsłoneczne – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Działamy głównie na terenie miasta Warszawa  i okolic, jednak podejmujemy się zleceń z całego kraju.