Osłony do okien

pergole

PERGOLE

Pergole na taras

Pergola to nowoczesne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie na tarasie, w ogrodzie, a nawet jako dodatkowe miejsce dla gości przed restauracją czy pubem. Pergole na balkon, taras czy do ogrodu doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku dużych, jak i również niewielkich przestrzeni.

Pergole zapewniają nie tylko miejsce, w którym można schronić się w słoneczne dni. Jest to także piękny element dekoracyjny, który nada ogrodowi lub tarasowi niezwykły klimat. Na pergoli można umieścić roślinność pnącą np. bluszcz, co dodatkowo wpłynie na walory estetyczne.  

Pergole w ogrodzie – prostota i wygoda

Pergole są bardzo łatwe w montażu, a ich konserwacja nie jest zbytnio wymagająca. Pergola ogrodowa może być montowana przy prywatnych budynkach, a także przy wejściach do kawiarenek, sklepów i obiektów komercyjnych. Ze względu na to, że produkt dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych i modelach, może być dopasowana do architektury budynku.

Pergole na balkon

Oferowane przez naszą firmę pergole to solidne produkty najwyższej jakości, odporne na zewnętrzne czynniki atmosferyczne. Mogą być one z powodzeniem montowane na tarasie czy balkonie. Znajdą także zastosowanie jako wydzielenie wypoczynkowych części ogrodu. Proponowane pergole na balkony, tarasy czy inne przestrzenie wyróżniają się solidnością, precyzją wykonania, niezawodnością i funkcjonalnością. Zapewniają prywatność oraz doskonale kreują dane miejsce na odpoczynek, relaks czy aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Pergola ogrodowa – zalety:

– najwyższa klasa odporności na wiatr;
– ochrona przed deszczem;
– odprowadzenie wody poprzez system rynnowy;
– możliwość bogatego wyposażenia w napęd elektryczny, promienniki ciepła oraz oświetlenie LED;
– wyposażenie w kotary boczne i czołowe.

Aluminiowe zadaszenie tarasu na wymiar

Nowoczesne zadaszenia tarasu, które znajdziesz w naszej ofercie, to odrobina luksusu dla każdego.

Wymarzone miejsce we własnym ogrodzie na odpoczynek w gronie rodziny i przyjaciół lub dla gości w restauracji czy hotelu. Zadaszenia tarasów i funkcjonalność przestrzeni, jednocześnie podnosząc prestiż obiektu. Z ich zalet możemy skorzystać w ramach zabudowy wielorodzinnej, zabudowy jednorodzinnej i lokali usługowych (zadaszenia tarasów).

Zadaszenia tarasów – zalety:

  • zabudowa z najwyższej jakości ekstrudowanego aluminium oraz ze stali;
  • dach wypełniony tworzywem lub bezpiecznym szkłem;
  • konstrukcja wyposażona w zintegrowany system odprowadzania wody;
  • system przeciwsłoneczny i przeciwdeszczowy;
  • cztery kolory standardowe;
  • kilkanaście modeli i kolorów;
  • niepowtarzalny design;
  • konstrukcja zgodna z normą PN-EN 1090 oraz PN-EN 13659;
  • możliwość rozbudowy modułowej oraz zabudowania boków.

Aluminiowe zadaszenie tarasu na wymiar – Warszawa

Aluminiowe zadaszenie tarasu na wymiar to system, dzięki któremu zwiększamy funkcjonalność przestrzeni wypoczynkowej, umożliwiając jej użytkowanie także przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Zadaszenia tarasów chronią przed deszczem i wiatrem, jednocześnie zapewniając wysoki komfort osobom przebywającym wewnątrz. Możliwość wykonania zabudowy na dowolny wymiar i jej modułowej rozbudowy stwarza praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia tarasów, które jeszcze lepiej odpowiadają na indywidualne potrzeby i oczekiwania inwestorów.

Zadaszenie tarasu rozsuwane

Jeżeli jesteś zainteresowany nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie osłon przeciwsłonecznych do domów i ogrodów – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Proponujemy między innymi refleksolemoskitiery drzwiowe i okienne, rolety zewnętrzneżaluzje fasadowe. Oprócz tego każda oferowana przez nas pergola ogrodowa zaprojektowana jest tak, aby była nie tylko estetycznym, ale również funkcjonalnym dodatkiem wpływającym na komfort korzystania z budynku. Działamy głównie na terenie miasta Warszawa i okolic, jednak podejmujemy się zleceń na terenie całego kraju. Nie ma dla nas projektów niemożliwych do realizacji. W przypadku pytań czy wątpliwości – prosimy o kontakt z naszym zespołem.

Zadaszenia tarasów  Warszawa

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i inwestorów biznesowych oferujemy szeroki wybór nowoczesnej zabudowy tarasowej. Tworzymy projekty tarasów zgodnie z indywidualnymi wskazaniami klienta. Oferowany system zadaszenia tarasów odznacza się modułową konstrukcją, którą możemy w dowolny sposób rozwijać tworząc zarówno proste, jak i bardziej złożone architektonicznie przestrzenie.

Usługi kierujemy do klientów z terenu miasta Warszawa i najbliższej okolicy. Osoby zainteresowane zamówieniem zadaszenia tarasowego zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania. W naszej ofercie posiadamy również plisy!