pergole

PERGOLE

PERGOLE – ROZWIĄZANIE, KTÓRE ODMIENI TWÓJ OGRÓD

Pergola to nowoczesne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie na tarasie, w ogrodzie, a nawet jako dodatkowe miejsce dla gości przed restauracją czy pubem. Pergole na balkon, taras czy do ogrodu doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku dużych, jak i również niewielkich przestrzeni.

Pergole zapewniają nie tylko miejsce, w którym można schronić się w słoneczne dni. Jest to także piękny element dekoracyjny, który nada ogrodowi lub tarasowi niezwykły klimat. Na pergoli można umieścić roślinność pnącą np. bluszcz, co dodatkowo wpłynie na walory estetyczne.  Pergole są bardzo łatwe w montażu, a ich konserwacja nie jest zbytnio wymagająca. Pergola ogrodowa może być montowana przy prywatnych budynkach, a także przy wejściach do kawiarenek, sklepów i obiektów komercyjnych. Ze względu na to, że produkt dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych i modelach, może być dopasowana do architektury budynku.

OFERUJEMY PERGOLE NA BALKON, TARAS I DO OGRODU

Oferowane przez naszą firmę pergole to solidne produkty najwyższej jakości, odporne na zewnętrzne czynniki atmosferyczne. Mogą być one z powodzeniem montowane na tarasie czy balkonie. Znajdą także zastosowanie jako wydzielenie wypoczynkowych części ogrodu. Proponowane pergole na balkony, tarasy czy inne przestrzenie wyróżniają się solidnością, precyzją wykonania, niezawodnością i funkcjonalnością. Zapewniają prywatność oraz doskonale kreują dane miejsce na odpoczynek, relaks czy aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

PERGOLA OGRODOWA – ZALETY PRODUKTU:

– najwyższa klasa odporności na wiatr;
– ochrona przed deszczem;
– odprowadzenie wody poprzez system rynnowy;
– możliwość bogatego wyposażenia w napęd elektryczny, promienniki ciepła oraz oświetlenie LED;
– wyposażenie w kotary boczne i czołowe.

Jeżeli jesteś zainteresowany nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie osłon przeciwsłonecznych do domów i ogrodów – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Proponujemy między innymi refleksolemoskitiery drzwiowe i okienne, rolety zewnętrzne i żaluzje fasadowe. Oprócz tego każda oferowana przez nas pergola ogrodowa zaprojektowana jest tak, aby była nie tylko estetycznym, ale również funkcjonalnym dodatkiem wpływającym na komfort korzystania z budynku. Działamy głównie na terenie miasta Warszawa i okolic, jednak podejmujemy się zleceń na terenie całego kraju. Nie ma dla nas projektów niemożliwych do realizacji. W przypadku pytań czy wątpliwości – prosimy o kontakt z naszym zespołem.