Osłony do okien

Zasłony Warszawa

Firany i zasłony w Warszawie

Systemy osłony okien pełnią wiele funkcji skutecznie chronią wnętrza pomieszczeń przed niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz, jak również ograniczają ilość promieni słonecznych przenikających do pomieszczeń. Wybierając firany, zasłony oraz inne systemy osłony okien warto pamiętać o tym, że są one nieodłącznym elementem aranżacji wnętrza, jego ozdobą i dopełnieniem. Dlatego nie powinny to być przypadkowe wzory i kolory, ani aranżacje.

Firany na wymiar Warszawa

Firany na wymiar i zasłony na wymiar to systemy osłon okiennych, które możemy idealnie dopasować do przestrzeni otworu okiennego oraz wysokości pomieszczenia. To pozwala nam uzyskać zamierzony efekt funkcjonalny i estetyczny. Uzyskanie tego drugiego bywa szczególnie trudne w sytuacjach, kiedy próbujemy dopasować gotowy projekt do wymiarów naszych okien. Dlatego zamiast sięgać po gotowe aranżacje warto zdecydować się na zasłony i firany na zamówienie. Dodatkową zaletą osłon okiennych na zamówienie jest możliwość doboru wzorów, kolorystyki oraz charakteru elementów wykończeniowych ? taśm, lamówek, innych ozdobników.

Firany na zamówienie

Grubek OsłonyDoOkien to marka znana i ceniona na rynku systemów osłon okiennych, którego w Warszawie i okolicy jesteśmy jednym z liderów. Naszym Klientom oferujemy szeroki zakres usług, w tym szycie firan i zasłon na zamówienie. Proponujemy Ci wysokiej jakości firany i zasłony do salonów, sypialni, pokojów dziecięcych, kuchni oraz gabinetów. Nasza oferta jest stale aktualizowana i rozbudowywana. Na bieżąco śledzimy rynkowe trendy i wprowadzamy do sprzedaży najbardziej wyszukane rozwiązania. Przy współpracy z naszym projektantem stworzysz dla siebie, dla rodziny, dla firmy niepowtarzalne wnętrze.  

Obok firan i zasłon na wymiar oferowanych zgodnie z gotowym projektem podejmujemy się realizacji zleceń na zamówienie. Te ostatnie szyjemy w oparciu o powierzony projekt oraz projekt wypracowany przez naszego projektanta wspólnie z Klientem. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców naszych systemów okiennych.

Zasłony na zamówienie – zalety:

  • tkaniny najwyższej jakości importowane głównie z Włoch;
  • niska kurczliwość tkanin;
  • duży wybór wzorów szycia;
  • precyzyjne wykonanie. 

Zasłony na wymiar Warszawa

Usługi związane z szyciem zasłon i firan na zamówienie kierujemy w szczególności do klientów z terenu miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Oferujemy profesjonalny dobór projektów i tkanin, co przekłada się na modne, a zarazem efektowne aranżacje okienne dla wszystkich pomieszczeń w domu. Firany na zamówienie, jak również zasłony na wymiar szyjemy z największą starannością i dbałością o detale wykończeniowe, dzięki czemu oferowane przez nas osłony okien pozwalają zwiększyć poziom prywatności w pomieszczeniu, jednocześnie stanowiąc jego najlepszą dekorację. Klientom spoza miasta Warszawa oferujemy możliwość składania zamówień zdalnie. Gotowe firany na zamówienie oraz zasłony na wymiar dostarczamy za pośrednictwem rzetelnych firm kurierskich. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą żaluzji drewnianychpergoli i zadaszeń tarasów.