Osłony do okien

OSŁONY WEWNĘTRZNE

Rolety Wewnętrzne

Okna to elementy budynku, które zapewniają dostęp do światła oraz odpowiadają za właściwą wentylację pomieszczeń. Przez okna widać także to, co dzieje się wewnątrz domu, dlatego, aby zapobiec podglądaniu przez wścibskich sąsiadów i przechodniów, stosuje się dodatkowe elementy zabezpieczające takie jak rolety. Stanowią one efektowny dodatek do stolarki, a oprócz tego pełnią wiele praktycznych funkcji w pomieszczeniu. Rolety wewnętrzne dostępne są w wielu modelach, dlatego nie ma problemu, aby ich wygląd dopasować do wystroju wnętrza.

Za uniwersalnością rolet jako systemu okiennego przemawia także możliwość wykonania rolet wewnętrznych na zamówienie, dzięki czemu osłona okna jest idealnie dopasowana od rozmiaru szyby lub otworu okiennego, jednocześnie będąc w wybranym przez nas kolorze lub wzorze. Warto bowiem pamiętać o tym, iż rolety wewnętrzne coraz częściej oferowane są także z materiałów w różnych wzorach, dzięki którym możemy jeszcze bardziej podkreślić unikalny charakter każdego wnętrza.

Rolety wewnętrzne – dlaczego warto?

Współcześnie tradycyjne żaluzje i firanki stają się coraz mniej popularne, ustępując miejsca nowoczesnym roletom. Stanowią one praktyczną dekorację okna, a ich szeroki wybór i łatwy montaż pozwala dopasować model nawet do niestandardowych okiennic. Rolety wewnętrzne wykonane są z materiałów, dzięki którym można kontrolować poziom nasłonecznienia, np. poprzez zastosowanie technologii dzień-noc. W ofercie mamy także funkcjonalne rolety w kasecie oraz nowoczesne rolety rzymskie, co pozwala dopasować produkt do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Rolety wewnętrzne to produkty komfortowe w użyciu, które stwarzają wiele możliwości wykorzystania.

Zastosowanie rolet wewnętrznych

O rosnącej popularności rolet wewnętrznych – zarówno systemów standardowych, jak i rolet na zamówienie – decyduje uniwersalny charakter oraz funkcjonalność oferowanych osłon okiennych, które:

  • kontrolują ilość wpadającego światła,
  • chronią pomieszczenie przed nadmiernym przegrzaniem w lecie i wychłodzeniem w zimie,
  • mogą stanowić samodzielną dekorację lub tworzyć oryginalne kompozycje z firankami,
  • zapobiegają podglądaniu przez okna,
  • stwarzają przytulny klimat.

Rolety wewnętrzne – Warszawa i okolice

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów oferujemy szeroki wybór rolet wewnętrznych. W asortymencie posiadamy rolety gotowe w standardowych rozmiarach oraz rolety na zamówienie. W naszej ofercie można znaleźć rolety wewnętrzne dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, które stwarzają nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz. Istnieje również możliwość połączenia w ramach jednego zamówienia zakupu rolet standardowych oraz rolet na wymiar o identycznej szacie graficznej. Dzięki temu możecie Państwo skutecznie osłonić okna we wszystkich pomieszczeniach zachowując przy tym spójność stylistyki i kolorystyki wnętrz.

Nasze rolety wewnętrzne nie wymagają skomplikowanego montażu oraz nie przeszkadzają w myciu okien. Wykonane są z wysokiej jakości tkanin, które nie blakną pod wpływem słońca oraz nie gniotą się i stabilnie trzymają się okna. Tkaniny wykorzystywane do wyrobu rolet są dodatkowo impregnowane, co zwiększa ich odporność na zanieczyszczenia i ułatwia utrzymanie osłon okiennych w czystości.

Klientów z miasta Warszawa i sąsiednich miejscowości zainteresowanych wyborem wysokiej jakości rolet do przestrzeni mieszkalnych zapraszamy do naszego salonu.
Nasi konsultanci pomogą wybrać rolety spełniające określone wymagania co do sposobu montażu, przeznaczenia i wyglądu.