Osłony do okien

żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe

Zalety żaluzji fasadowych

Żaluzje fasadowe to konstrukcja z aluminiowymi cienkimi lamelkami służącymi do zaciemniania pomieszczeń. Żaluzje fasadowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z dużym okiennymi przestrzeniami, a co za tym idzie, wysoką intensywnością promieni słonecznych. Najczęściej stosowane w nowoczesnym budownictwie do zasłonięcia dużych powierzchni biurowych czy mieszkalnych.

Żaluzje fasadowe  montowane na zewnątrz budynków sprawdzają się jako rozwiązanie całoroczne. Latem chronią przed nadmiernym nagrzaniem wnętrza budynku, zimą natomiast zapobiegają jego ochłodzeniu. Dzięki temu znacznie zmniejszają koszty związane z klimatyzacją i ogrzewaniem. Żaluzje fasadowe zapewniają także poczucie prywatności, chroniąc przed nadmiernym hałasem dochodzącym z zewnątrz.

Żaluzje fasadowe – najwyższa jakość

Jesteśmy doświadczonym, cenionym producentem i dostawcą żaluzji fasadowych oraz innych rozwiązań z zakresu osłon okiennych. Od ponad 20 lat spełniamy oczekiwania i zaspokajamy potrzeby naszych Klientów, zapewniając wysokogatunkowe żaluzje zewnętrzne, w tym żaluzje zewnętrzne przeciwsłoneczne. Oferowane przez naszą firmę żaluzje fasadowe są produktami najlepszej jakości – odpornymi zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i warunki atmosferyczne. Zadowoleni użytkownicy szczególnie cenią sobie solidność, trwałość oraz funkcjonalność dostarczanych przez nas rozwiązań. Ten wybór zapewni Ci doskonałą wytrzymałość na długie lata. Lekka i prosta konstrukcja żaluzji fasadowych wpływa także na poprawę estetyki budynku. Żaluzje zewnętrzne przeciwsłoneczne dostarczane w modnych aktualnie kolorach bardzo dobrze wpisują się w oczekiwania architektów i inwestorów. Doskonale łączą funkcjonalność z walorami dekoracyjnymi i podnoszą prestiż nieruchomości.

Największe zalety produktu to bez wątpienia:

  • możliwość regulowania kąta światła wpadającego do pomieszczenia;
  • wygodne i komfortowe zastosowanie automatyki;
  • prowadnice aluminiowe lub w wersji ekonomicznej linka stalowa;
  • malowane w kolorach drewnopodobnych lub z palety “RAL”;
  • estetyczne wykonanie.

Żaluzje zewnętrzne

Wszystkich zainteresowanych żaluzjami zewnętrznymi zachęcamy do bliższego zapoznania się z proponowaną poniżej ofertą. Dostępne żaluzje zewnętrzne przeciwsłoneczne to systemy, które powstają z  najwyższej jakości materiałów przy zastosowaniu niezawodnych komponentów. Są estetyczne, trwałe i komfortowe w użytkowaniu.

Żaluzje zewnętrzne przeciwsłoneczne – Warszawa i okolice

Na naszej stronie internetowej prezentujemy także inne rozwiązania z zakresu osłony przeciwsłonecznej. Oferujemy między innymi żaluzje drewniane i aluminiowe, rolety zewnętrzne, refleksole, plisy oraz wiele innych produktów. Możesz również osobiście sprawdzić, co proponujemy.

Nasze biuro znajduje się w okolicy miasta Warszawa – w Sulejówku. W każdym momencie możesz także skontaktować się z naszymi pracownikami – telefonicznie lub mailowo. Pomożemy wybrać odpowiednie produkty i będziemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie realizacji zamówienia.