zadaszenie tarasu

ZADASZENIA TARASU

Aluminiowe zadaszenie tarasu na wymiar

Nowoczesne zadaszenia tarasu, które znajdziesz w naszej ofercie, to odrobina luksusu dla każdego.

Wymarzone miejsce we własnym ogrodzie na odpoczynek w gronie rodziny i przyjaciół lub dla gości w restauracji czy hotelu. Zadaszenia tarasów i balkonów zwiększają funkcjonalność przestrzeni, jednocześnie podnosząc prestiż obiektu. Z ich zalet możemy skorzystać w ramach zabudowy wielorodzinnej (zadaszenia balkonów), zabudowy jednorodzinnej i lokali usługowych (zadaszenia tarasów).

Zadaszenia tarasów – zalety:

  • zabudowa z najwyższej jakości ekstrudowanego aluminium oraz ze stali;
  • dach wypełniony tworzywem lub bezpiecznym szkłem;
  • konstrukcja wyposażona w zintegrowany system odprowadzania wody;
  • system przeciwsłoneczny i przeciwdeszczowy;
  • cztery kolory standardowe;
  • kilkanaście modeli i kolorów;
  • niepowtarzalny design;
  • konstrukcja zgodna z normą PN-EN 1090 oraz PN-EN 13659;
  • możliwość rozbudowy modułowej oraz zabudowania boków.

Aluminiowe zadaszenie tarasu na wymiar – Warszawa

Aluminiowe zadaszenie tarasu na wymiar to system, dzięki któremu zwiększamy funkcjonalność przestrzeni wypoczynkowej, umożliwiając jej użytkowanie także przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Zadaszenia tarasów chronią przed deszczem i wiatrem, jednocześnie zapewniając wysoki komfort osobom przebywającym wewnątrz. Możliwość wykonania zabudowy na dowolny wymiar i jej modułowej rozbudowy stwarza praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia tarasów, które jeszcze lepiej odpowiadają na indywidualne potrzeby i oczekiwania inwestorów.

Zadaszenia tarasów i balkonów Warszawa

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i inwestorów biznesowych oferujemy szeroki wybór nowoczesnej zabudowy tarasowej. Tworzymy projekty tarasów zgodnie z indywidualnymi wskazaniami klienta. Oferowany system zadaszenia tarasów i balkonów odznacza się modułową konstrukcją, którą możemy w dowolny sposób rozwijać tworząc zarówno proste, jak i bardziej złożone architektonicznie przestrzenie.

Usługi kierujemy do klientów z terenu miasta Warszawa i najbliższej okolicy. Osoby zainteresowane zamówieniem zadaszenia tarasowego lub zadaszenia balkonowego zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania. W naszej ofercie posiadamy również plisy!