zadaszenie tarasu

ZADASZENIA TARASU

Nowoczesne zadaszenia tarasu, które znajdziesz w naszej ofercie, to odrobina luksusu dla każdego.

ZADASZENIA TARASÓW I BALKONÓW

Wymarzone miejsce we własnym ogrodzie na odpoczynek w gronie rodziny i przyjaciół lub dla gości w restauracji czy hotelu. Zadaszenia tarasów i balkonów zwiększają funkcjonalność przestrzeni, jednocześnie podnosząc prestiż obiektu. Z ich zalet możemy skorzystać w ramach zabudowy wielorodzinnej (zadaszenia balkonów), zabudowy jednorodzinnej i lokali usługowych (zadaszenia tarasów).

Zalety produktu:

  • zabudowa z najwyższej jakości ekstrudowanego aluminium oraz ze stali;
  • dach wypełniony tworzywem lub bezpiecznym szkłem;
  • konstrukcja wyposażona w zintegrowany system odprowadzania wody;
  • system przeciwsłoneczny i przeciwdeszczowy;
  • cztery kolory standardowe;
  • kilkanaście modeli i kolorów;
  • niepowtarzalny design;
  • konstrukcja zgodna z normą PN-EN 1090 oraz PN-EN 13659;
  • możliwość rozbudowy modułowej oraz zabudowania boków.

ALUMINIOWE ZADASZENIE TARASU NA WYMIAR

Aluminiowe zadaszenie tarasu na wymiar to system, dzięki któremu zwiększamy funkcjonalność przestrzeni wypoczynkowej, umożliwiając jej użytkowanie także przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Zadaszenia tarasów chronią przed deszczem i wiatrem, jednocześnie zapewniając wysoki komfort osobom przebywającym wewnątrz. Możliwość wykonania zabudowy na dowolny wymiar i jej modułowej rozbudowy stwarza praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia tarasów, które jeszcze lepiej odpowiadają na indywidualne potrzeby i oczekiwania inwestorów. 

ZADASZENIA TARASÓW I BALKONÓW. WARSZAWA

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i inwestorów biznesowych oferujemy szeroki wybór nowoczesnej zabudowy tarasowej. Tworzymy projekty tarasów zgodnie z indywidualnymi wskazaniami klienta. Oferowany system zadaszenia tarasów i balkonów odznacza się modułową konstrukcją, którą możemy w dowolny sposób rozwijać tworząc zarówno proste, jak i bardziej złożone architektonicznie przestrzenie. 

Usługi kierujemy do klientów z terenu miasta Warszawa i najbliższej okolicy. Osoby zainteresowane zamówieniem zadaszenia tarasowego lub zadaszenia balkonowego zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania.