Osłony do okien

łamacze światła

łamacze światła

Łamacze światła

Łamacze światła inaczej żaluzje wielkowymiarowe to produkt montowany na fasadach budynków. Składa się z pionowych lub poziomych lameli i stanowi elegancki element obiektu. 

Łamacze światła – zalety produktu:

  • nowoczesny i efektowny design;
  • znaczne ograniczenie nagrzewania się budynku;
  • ochrona przed słońcem;
  • wysokie walory estetyczne;
  • wykonanie z estrudowanego aluminium;
  • lekka konstrukcja;
  • stały kąt nachylenia lamelek lub zmienny sterowany napędem.

Łamacze światła to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych żaluzji zewnętrznych. Ich zadaniem jest ograniczenie nadmiaru promieni słonecznych wpadających do pomieszczeń, aby zwiększyć komfort użytkowania przestrzeni. Żaluzje wielkowymiarowe coraz częściej montowane są w nowoczesnych obiektach biurowych i użytkowych, gdyż oprócz tego, że są łatwe w użyciu, to dodają architekturze eleganckiego charakteru. Łamacze światła są zaprojektowane tak, aby ich użycie było w pełni zautomatyzowane i sterowane zdalnie, co jeszcze bardziej przemawia za ich montażem.

Łamacze światła poziome i pionowe

Żaluzje wielkowymiarowe dostępne są w wersji pionowej i poziomej, które można stosować w zależności od pożądanego efektu. Wyróżniają się nieskomplikowanym montażem, łatwą obsługą oraz możliwością dopasowania ich wyglądu do architektury budynku. Montując łamacze światła, można zrezygnować z rolet wewnętrznych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyposażyć okno w oba warianty. Oznacza to, że żaluzje wielkowymiarowe nie ograniczają możliwości aranżacji wnętrz.

Oferowane przez nas łamacze światła wykonane są z lekkich i trwałych materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych, dlatego nawet po długim czasie nie tracą na estetycznym wyglądzie.

 Żaluzje wielkowymiarowe dostarczamy do klientów na terenie miasta Warszawa, jednak swoją działalnością obejmujemy również okoliczne miejscowości. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne i firmy. Chętnie doradzimy, które łamacze światła sprawdzą się w określonych warunkach i jak je dopasować do pozostałej architektury budynku. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą zabudowy balkonów!