Osłony do okien

OKIENNICE DREWNIANE

OKIENNICE DREWNIANE

Okiennice drewniane zewnętrzne – Dodatek do twojego domu!

Okiennice drewniane zewnętrzne łączą w sobie urok żaluzji drewnianych wewnętrznych z podstawową funkcjonalnością rolet zewnętrznych. Latem zabezpieczają wnętrza przed nadmiernym przegrzewaniem się, zimą stanowią dodatkową izolację cieplną, która zabezpiecza pomieszczenia przed chłodem. Okiennice drewniane zewnętrzne to także oryginalny i nietuzinkowy sposób na zapewnienie domownikom prywatności.

Okiennice zewnętrzne – idealne dla każdego!

Niegdyś zarezerwowane przede wszystkim dla posiadłości rekreacyjnych, dzisiaj okiennice drewniane zewnętrzne są coraz chętniej wybierane także w jednorodzinnej zabudowie miejskiej i podmiejskiej. Sekretem ich sukcesu jest elegancki wygląd, który idzie w parze z zaskakującą trwałością oferowanych rozwiązań. Dodatkowym atutem okiennic drewnianych jest wykonanie z naturalnego materiału, co w sposób szczególny cenią sobie miłośnicy życia w zgodzie z naturą.

Okiennice drewniane zewnętrzne – Warszawa

Okiennice zewnętrzne drewniane mogą być wyprodukowane z trzech rodzajów drewna: Meranti, Sosna, Dąb. Duży wybór dodatków pozwala dopasować okiennice zewnętrzne do najbardziej wymagających projektów oraz gustów. Zewnętrzne okiennice drewniane cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Nasze okiennice  zapewnią Ci wieloletnie zadowolenie z użytkowania.  

Okiennice drewniane – zalety

  • wykonanie z odpowiednio wyselekcjonowanego i dobrze przygotowanego drewna;
  • latem chronią przed słońcem i utrzymują niższą temperaturę w pomieszczeniu;
  • okiennice zewnętrzne drewniane zimą ograniczają straty ciepła;
  • tworzą doskonałą ochronę przed porywistym wiatrem, gradem, a także włamaniem;
  • duża paleta kolorów drewnopodobnych;
  • możliwość malowania na każdy kolor RAL. 

Okiennice drewniane zewnętrzne na wymiar

Inwestorów zainteresowanych montażem okiennic drewnianych zewnętrznych wykonanych na zamówienie zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem marki OSŁONYDOOKIEN. Nasi projektanci przygotują wizualizację okiennic w stylu i kolorze, które najlepiej będą się komponowały z elewacją zewnętrzną budynku. Obawiasz się, że okiennice drewniane zewnętrzne nie wpiszą się w potrzeby Twoje i Twojej rodziny? To nie problem. Marka OSŁONYDOOKIEN by GRUBEK DESIGN oferuje szeroki wybór systemów osłon okiennych o zróżnicowanych parametrach użytkowych. W asortymencie posiadamy m.in. żaluzje aluminiowe na wymiarrolety kasetonowe i wiele innych. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.