Osłony do okien

ROLETY RZYMSKIE Do kuchni

Rolety rzymskie do kuchni i nie tylko

Rolety rzymskie to zasłony podnoszone przy pomocy mechanizmu sterowanego łańcuszkiem lub automatycznie. Są doskonałą formą dekoracji okien w każdym wnętrzu, nadając mu wyjątkowego stylu. Świetnie prezentują się we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych i stylowych. Ich budowa umożliwia łatwe zdjęcie materiału do prania, jednocześnie sprawiając, że rolety rzymskie obok funkcjonalności wyróżniają się oryginalnością i niepowtarzalnością aranżacji.

Rolety rzymskie – funkcjonalna osłona okna

Rolety rzymskie mogą służyć jako osłona przeciwsłoneczna, jednak coraz częściej zastępują one wychodzące już z mody firany i zasłony. Doskonale sprawdzą się w bardzo nowoczesnych, surowych wnętrzach typu “loft”, jak również w klasycznych przestrzeniach mieszkalnych. To ciekawy sposób osłonięcia okna nie tylko przed słońcem, ale również przed niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz.

Nasi klienci coraz częściej decydują się na rolety rzymskie do kuchni, ponieważ są one znacznie bardziej praktycznie niż standardowe osłony okienne. Rolety rzymskie do kuchni zajmują niewielką ilość miejsca, a podczas gotowania można podciągnąć je do góry, dzięki czemu nie ma ryzyka zabrudzenia. Dodatkowym atutem przemawiającym za wyborem rolet rzymskich do kuchni jest wspomniana wcześniej łatwość utrzymania systemu w czystości ? zdecydowana większość tkanin dostępnych na rynku osłon okiennych jest przystosowana do prania, co znacząco wpływa na żywotność oraz estetykę oferowanych rozwiązań.

Rolety rzymskie na wymiar – warszawa i okolice

Osłony okienne to nasza specjalność. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom zróżnicowanych odbiorców oferujemy rolety rzymskie na wymiar, które projektujemy i wykonujemy w taki sposób, żeby idealnie pasowały do wybranego systemu montażu. W zależności od preferencji oraz aspektu funkcjonalnego rolety rzymskie oferujemy jako system wiszący ? do montażu naściennego lub na suficie ? oraz jako system na ramę okienną. W tym drugim wariancie rolety rzymskie na wymiar przypominają pod względem funkcjonalności tradycyjną roletę kasetową z prowadnicami, przy czym pozwalają uzyskać jeszcze ciekawszy efekt wizualny.

W naszej ofercie znajdziesz rolety rzymskie w najmodniejszych kolorach i wzorach, dzięki czemu na pewno wybierzesz model, który będzie współgrać z Twoim wnętrzem.

Rolety rzymskie do kuchni, sypialni, gabinetu… – zalety produktu

Rolety rzymskie to osłony okienne o wielu zaletach, wśród których na uwagę zasługują przede wszystkim:
– możliwość zastosowania do przesłonięcia okien tradycyjnych oraz okien dachowych;
– możliwość uszycia z dowolnej tkaniny firanowej i zasłonowej;
– tkanina mocowana do mechanizmu rolety na pasmanteryjny rzep, dzięki któremu po wyciągnięciu fiszbin i sznurków z przelotek, możesz ściągnąć tkaninę do prania lub czyszczenia;
– uniwersalność montażu systemy: montaż do ściany, sufitu, do ramy okna i na zaczepy bezinwazyjne;
– wygoda i komfort użytkowania;
– łatwość obsługi.

Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałą ofertą naszej firmy. Proponujemy m.in. rolety dzień noc, żaluzje aluminiowe oraz moskitiery. Działamy głównie na terenie miasta Warszawa i okolic, jednak podejmujemy się zleceń na terenie całego kraju. Nie ma dla nas wyzwań, którym nie sprostamy!