Osłony do okien

plisy

PLISY

Plisy Warszawa

Plisy to materiałowe osłony okienne z charakterystycznie ukształtowanym, zaginanym materiałem. Dzięki różnorodności modeli i sposobów wykonania jedną z najważniejszych zalet plis jest możliwość stosowania ich nie tylko do okien w kształcie prostokątnym, ale również ukośnych, owalnych, okrągłych i innych o nietypowych kształtach. Obsługa może odbywać się za pomocą estetycznych uchwytów lub sznurka. Oferujemy plisy na wymiar, dzięki czemu można je dopasować nawet do niestandardowej stolarki okiennej.

Plisy materiałowe – wiele możliwości aranżacji wnętrza

Plisy materiałowe dostępne w naszej ofercie to produkty nowoczesne, które mogą być dopasowane do każdego wnętrza. Bardzo praktyczny system regulacji nasłonecznienia sprawia, że każdy może dopasować intensywność wpadającego światła do swoich potrzeb. Wykorzystujemy wyłącznie trwałe i wytrzymałe materiały, dzięki czemu otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości produktu.

Plisy na wymiar – Warszawa

Nasze plisy materiałowe są bezkonkurencyjne zarówno ze względu na wykonanie, jak i na cenę. W sprzedaży mamy plisy na wymiar, dzięki którym można zaaranżować okno nawet o nietypowej konstrukcji. Wzór tkanin można skonfigurować według własnych potrzeb. Dzięki temu oferowane przez nas plisy na wymiar komponują się z pozostałym wystrojem wnętrza.

Plisy materiałowe – zalety:

– szeroki wybór tkanin w naszej kolekcji pozwala na zastosowanie plis jako wyłącznej dekoracji okien;
– plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu, jak i od góry;
– dodatkowym atutem tego typu osłony jest to, że można tu łączyć ze sobą tkaniny transparentne lub w pełni zaciemniające;
– posiadamy również plisy wolnowiszące z możliwością obsługi automatycznej.

W naszej ofercie znajdują się także inne rozwiązania, jeżeli chodzi o osłony przeciwsłoneczne. Proponujemy między innymi rolety rzymskie do kuchni, rolety dzień noc i żaluzje aluminiowe. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z naszymi produktami – zachęcamy do kontaktu z naszym wykwalifikowanym personelem, który udzieli niezbędnych informacji i pomoże w skompletowaniu zamówienia.