Osłony do okien

Rolety zewnętrzne

rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne Warszawa

Rolety zewnętrzne produkowane są ze specjalnie wyprofilowanego, wysokogatunkowego aluminium lub stali. Roleta zewnętrzna stanowi element elewacji budynku, chroniący przed czynnikami zewnętrznymi, począwszy od atmosferycznych, a skończywszy na ingerencji nieproszonych gości. Ze względu na estetykę oraz funkcjonalność szczególnym zainteresowaniem inwestorów cieszą się aluminiowe rolety zewnętrzne. Rolety aluminiowe zewnętrzne mogą być dodatkowo wyposażone w system izolacji, który zmniejsza straty ciepła skutecznie izolując okno. Izolacja termiczna znajduje się wewnątrz lameli, dzięki temu nie wpływa na efektowność rolet aluminiowych zewnętrznych ani na sposób ich użytkowania.

Rolety aluminiowe zewnętrzne na wymiar

Rolety zewnętrzne to nie tylko korzyści w okresie letnim w postaci znacznie niższej temperatury w pomieszczeniu. Tego typu osłona sprawdzi się także w przypadku chęci odcięcia się od hałaśliwej okolicy. Rolety zewnętrzne to idealne rozwiązanie dla osób, które mieszkają w centrum miasta. Często jest to jedyny sposób na uniknięcie różnego rodzaju hałasów dobiegających z ulicy. Produkt ten przynosi jednak korzyści w ciągu całego roku. 

Rolety zewnętrzne doskonale sprawdzają się także zimą jako element izolacyjny budynku, który pozwala na obniżenie kosztów ogrzewania. Jest to bardzo istotny czynnik – zwłaszcza w przypadku ogrzewania gazowego. Rolety zewnętrzne bardzo często stanowią także element dekoracyjny budynku – szczególnie w przypadku nowoczesnej architektury. Wielu inwestorów wybierających rolety aluminiowe zewnętrzne rezygnuje z wewnętrznych systemów osłony okien, gdyż system zewnętrzny zapewnia im wszystkie zalety dobrych rolet lub żaluzji wewnętrznych.

Rolety aluminiowe zewnętrzne – Zalety produktu:

– stanowią dobrą izolację cieplną, a co za tym idzie, przyczyniają się do zmniejszenia kosztów utrzymania ciepła w budynku;
– zapewniają dodatkową ochronę otworu okiennego;
– rolety zewnętrzne podnoszą standard budynku;
– szeroka gama kolorystyczna;
– różnorodne kształty kaset i prowadnic;
– możliwość zastosowania rolety do każdego budynku.

Rolety zewnętrzne  to nie jedyne dostępne w naszej ofercie rozwiązanie, jeżeli chodzi o osłonę przeciwsłoneczną i izolację. Proponujemy także m.in. żaluzje fasadoweokiennice aluminiowemarkizy tarasowe. Wszystkie produkty z naszej oferty to gwarancja najwyższej jakości na długie lata.