Osłony do okien

Zabudowa balkonów

Zabudowa balkonów warszawa

Zabudowa, zadaszenie balkonów Warszawa

Zabudowa i zadaszenie balkonu to konstrukcja umożliwiająca zwiększenie powierzchni mieszkalnej oraz wyciszenie wnętrza. W ofercie posiadamy system ramowy oraz bez ramowy z wysokiej klasy aluminium oraz odpowiednio dobranej grubości szyb bezpiecznych.

Zabudowa balkonu – Zalety produktu:

  • zwiększa wielkość mieszkania;
  • poprawia izolację cieplną;
  • wygłusza pomieszczenie;
  • przemyślana konstrukcja umożliwiająca łatwy demontaż szkła do mycia;
  • możliwość zastosowania zamków antywłamaniowych;
  • szeroka gama kolorystyczna.

Balkon stanowi w blokach przedłużenie mieszkania oraz pełni funkcję wypoczynkową i użytkową. W przypadku budynków znajdujących się przy ruchliwym ulicach, gdzie nie ustaje hałas i unoszą się szkodliwe spaliny samochodowe, trudno wyobrazić sobie relaks na powietrzu. Rozwiązaniem problemu może być zabudowa balkonów. Dzięki niej stanie się on miejscem całorocznym, bezpiecznym i komfortowym. Niektóre projekty wymagają pozwolenia budowlanego, jednak prosta zabudowa balkonów, w której nie narusza się konstrukcji budynku, może zostać wykonana bez łamania przepisów.

Zabudowa balkonów w Warszawie – zalety rozwiązania

Balkon pełni bardzo wiele funkcji w budynku, dlatego warto zdecydować się na jego zabudowę, aby zwiększyć komfort użytkowania z przestrzeni. Zabudowa balkonów może być wykonana w różnym stylu, poprzez całkowite oszklenie przestrzeni lub ogrodzenie jej modułami, które można dowolnie przesuwać. To rozwiązanie, które zyskuje na coraz większej popularności, gdyż stwarza wiele możliwości aranżacji. Duże przeszklenia balkonów mogą być dodatkowo ozdobione verticalami dzięki czemu prezentują się niezwykle okazale i pasują do obiektów biurowych. Ponadto  zabudowa balkonów wykazuje wiele zalet użytkowych:

  • bezpieczeństwo – w niższych kondygnacjach zabudowa zapobiega włamaniom, natomiast na wyższych piętrach minimalizuje ryzyko wypadnięcia przez barierkę,
  • ochrona – zabudowa stwarza barierę akustyczną przed hałasem z zewnątrz i zapewnia dodatkową izolację termiczną,
  • dodatkowa przestrzeń – zabudowa balkonów może być wykorzystywana jako całoroczne miejsce do przechowywania sprzętów lub roweru,
  • funkcja wypoczynkowa – zabudowa sprawia, że balkon może być użytkowany przez cały rok i być wykorzystany jako miejsce do uprawy roślin bez względu na porę roku.

Zadaszenia balkonów

Zadaszenia balkonów w Warszawie to popularne rozwiązanie, które pozwala na korzystanie z balkonu niezależnie od pogody. Dzięki zastosowaniu różnego rodzaju materiałów, takich jak plexi, poliwęglan czy szkło hartowane, można stworzyć efektowne i trwałe konstrukcje. Zadaszenia balkonów oferują również ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych oraz zmniejszają hałas dochodzący z zewnątrz. W Warszawie istnieje wiele firm specjalizujących się w montażu zadaszeń balkonowych, dzięki czemu można wybrać rozwiązanie odpowiednie dla swoich potrzeb i preferencji estetycznych.

Zabudowa, zadaszenie balkonu – Warszawa

Zabudowa, zadaszenie balkonów to nowoczesny sposób na powiększenie przestrzeni użytkowej w domach i biurach. Nawet niewielki taras dzięki przeszkleniom będzie prezentował się niezwykle okazale i sprawi, że budynek nabierze stylowego wyglądu.

Swoją działalnością obejmujemy głównie tereny miasta Warszawa, jednak ofertę kierujemy również do klientów z okolicznych miejscowości, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych do zabudowy balkonu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą verticali w Warszawie!