Osłony do okien

KRATY ROLOWANE​

kraty rolowane

Kraty rolowane Warszawa

Kraty rolowane, to ruchome aluminiowe lub stalowe ażurowe panele, które składają się w kasetę. Zazwyczaj kraty rolowane wykorzystywane są do zabezpieczenia lub zamknięcia witryn sklepowych.

Kraty rolowane – Zalety produktu:

  • niezawodna konstrukcja aluminiowa lub stalowa;
  • możliwość zastosowania automatyki z fotokomórkami;
  • listwy dolne pokryte gumowymi uszczelkami;
  • duży wybór profili;
  • bogata kolorystyka. 

Kraty rolowane na wymiar Warszawa

Kraty rolowane są zaprojektowane tak, aby były praktyczne i wygodne w użyciu. Na całej ich powierzchni znajdują się otwory, dzięki czemu nie zasłaniają całej ekspozycji sklepowej. Dlatego mimo ich zamknięcia można zobaczyć sprzedawane w sklepie produkty. Kraty rolowane sprawdzą się również wewnątrz budynku jako element oddzielający poszczególne strefy przestrzeni. Ich konstrukcja umożliwia swobodną cyrkulację powietrza i wentylację, a dodatkowo nie ogranicza widoczności i dostępu do światła. Kraty rolowane stosuje się w sklepach, galeriach handlowych, bankach oraz obiektach komercyjnych jako zabezpieczenie przed niepowołanym dostępem i kradzieżą, a estetyczne wykończenie nie wpływa niekorzystnie na wizerunek miejsca. Kraty rolowane wyposażone są w solidny zamek na klucz, do którego osoby nieuprawnione mają utrudniony dostęp, co stanowi dodatkowy element zabezpieczający.

Kraty rolowane Warszawa i okolice – Zapoznaj się z naszą ofertą 

Oferujemy kraty rolowane w wielu wariantach i stylach wykończenia, z możliwością wyposażenia ich w automatyczny system sterowania. Solidne wykonanie uniemożliwia sforsowanie krat przez włamywacza, a stabilna konstrukcja nie wpływa negatywnie na komfort użytkowania.

Kraty rolowane dostarczamy do klientów na terenie miasta Warszawa i w jego okolice. W razie wątpliwości nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać kraty rolowane dopasowane do konkretnych potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą, w której znajdują się także rolety wewnętrzne i plisy. Szeroka gama kolorystyczna oraz różnorodność modeli sprawi, że kraty rolowane będą stanowić nie tylko zabezpieczenie, ale także dodatek do architektury budynku.