Porady

Jak wybrać markizę?

Markiza jest produktem zyskującym coraz większe zainteresowanie w Polsce, pojawia się w domach jednorodzinnych, na balkonach czy też tarasach.

Jak czyścić osłony okienne?

Warto co jakiś czas odświeżyć osłony okienne, tylko w jaki sposób?

Planujesz zakup rolet zewnętrznych? Pomyśl o napędach

Dostępnych rozwiązań jest wiele, także pod kątem funkcjonalności, możliwości montażowych oraz indywidualnych preferencji kupującego. Jednak równie ważną z punktu widzenia inwestora kwestią jest wybór sterowania

Jak zabezpieczyć markizy na zimę?

Coraz częściej komfort termiczny dla każdego z nas staje się na tyle istotny, że nie wahamy się wydać dodatkowych funduszy, żeby poszukać chłodu w upalne dni

Jaka moskitiera na drzwi balkonowe?

Lato to okres wzmożonej aktywności komarów i innych uciążliwych owadów. Insekty dostają się do wnętrza domów i mieszkań przez otwory okienne, drzwi balkonowe i tarasowe. Aby zapobiec bytności owadów w domach coraz częściej zakładamy w oknach moskitiery.

Jakie karnisze do salonu?

Wybór osłon okiennych to decyzja, którą należy podjąć rozważając aspekt funkcjonalny i estetyczny dostępnych rozwiązań. Dotyczy to zarówno systemu rolet, jak i wyboru karnisza do salonu. Od tego jaki karnisz wybierzemy będzie zależało to, jakie zasłony czy firany będziemy mogli zawiesić.

Jakie zasłony do salonu?

Salon to jedno z najbardziej reprezentacyjnych pomieszczeń w mieszkaniu i domu. To także przestrzeń dedykowana wspólnemu spędzaniu czasu w gronie najbliższych. Wybór zasłon do salonu powinien być więc podyktowany względami estetycznymi i funkcjonalnymi. Zastanawiasz się, jakie zasłony najlepiej sprawdzą się w Twoim salonie?

Co warto wiedzieć przed zakupem żaluzji drewnianych?

Żaluzje drewniane cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem inwestorów. Są eleganckie, a zarazem trwałe. Doskonale komponują się z różnymi stylami aranżacji wnętrz podkreślając ich luksusowy charakter. Na co zwrócić uwagę przed zakupem żaluzji drewnianych?

Markizy tarasowe - co warto wiedzieć przed zakupem?

Markiza tarasowa to popularny sposób na osłonięcie tarasu przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, a także ciepłym letnim deszczem. Dawniej markizy były znakiem rozpoznawczym lokali handlowych i handlowo-usługowych. Obecnie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem właścicieli domów jednorodzinnych.

Pergola na taras - jak wybrać?

Pergola należy do elementów małej architektury. Jej zasadniczą funkcją jest częściowe zacienienie tarasu i jego ochrona przed opadami atmosferycznymi, przy jednoczesnym zachowaniu wizualnej lekkości i estetyki otoczenia. Pergole znajdują zastosowanie w zabudowie jednorodzinnej oraz ogrodach. Mogą stanowić integralny element budynku lub niezależną konstrukcję.