Osłony do okien

ROLETY WOLNOWISZĄCE

Funkcja rolet wolnowiszących

Podstawową funkcją rolet wolnowiszących jest ochrona wnętrza przed promieniami słonecznymi. Rolety wolnowiszące to także jeden z wielu sposobów na zapewnienie wnętrzu prywatności. Ekskluzywna linia rolet charakteryzuje się wyjątkową estetyką i nowoczesnym wzornictwem. Najbardziej istotną kwestią w roletach wolnowiszących jest sam montaż na ścianie, co nie koliduje z funkcjonalnością okna, a jednocześnie tworzy ciekawy efekt wizualny. Decydując się na rolety wolnowiszące montowane bezpośrednio do sufitu lub nad samym oknem możemy zrezygnować z innych osłon okiennych, takich jak zasłony czy krótkie firanki. To sprawia, że rolety wolnowiszące są szczególnie chętnie wybierane tam, gdzie wizja aranżacyjna pomieszczenia zakłada minimalizm i prostotę.

Rolety wolnowiszące zalety:

  • możliwość zastosowania na dużych powierzchniach;
  • bogata kolekcja tkanin o różnorodnej grubości i gramaturze w tym materiały dzień & noc;
  • duży wybór wzorów i kolorów;
  • tkaniny poliestrowe, z włókna szklanego, jednobarwne i wzorzyste, a także podgumowane;
  • produkty posiadają atesty higieniczne, niepalności oraz certyfikaty ekologiczne;
  • kasetka aluminiowa;
  • sterowanie ręczne lub automatyczne;
  • łatwy pomiar i montaż.

Rolety wolnowiszące Warszawa

Marka OSŁONYDOOKIEN by GRUBEK DESIGN to specjalista od rolet wolnowiszących oraz rolet wewnętrznych w kasecie. Naszym Klientom oferujemy największy w mieście Warszawa wybór profesjonalnych tkanin do rolet, które zaskakują nie tylko szeroką gamą kolorystyczną i bogatym wzornictwem, ale przede wszystkim skutecznością oraz trwałością. Projektując rolety oraz inne system okienne szczególną wagę przywiązujemy do estetyki oferowanych rozwiązań, która ma pozostać niezmienna na przestrzeni wielu lat. To dlatego do rolet wolnowiszących, rolet kasetowych, plis rolet dachowych wybieramy wyłącznie wysokogatunkowe tkaniny o dużej odporności na oddziaływanie promieniowania słonecznego. Nasze rolety nie blakną i nie odbarwiają się.

Klientów zainteresowanych systemami osłon okiennych zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Doskonała znajomość oferowanych systemów oraz dostęp do różnych rozwiązań pozwala nam dostosowywać osłony okienne do indywidualnych oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.