Osłony do okien

Rolety wewnętrzne w kasecie

Rolety wewnętrzne w kasecie – Rolety kasetonowe

Rolety kasetowe z prowadnicami to coraz częściej i coraz chętniej wybierana alternatywa dla żaluzji aluminiowych na wymiar oraz żaluzji drewnianych wewnętrznych. O popularności rolet kasetowych decyduje ich relatywnie – w porównaniu od innych systemów osłony okien ? niska cena oraz duża skuteczność. Rolety wewnętrzne w kasecie zapewniają doskonałą ochronę przed światłem, a po całkowitym zaciągnięciu także przed wzrokiem patrzących do okien sąsiadów. Między innymi dlatego rolety wewnętrzne są tak często montowane w lokalach mieszkalnych usytułowanych w gęstej zabudowie wielorodzinnej.

Rolety wewnętrzne z prowadnicami Warszawa

Roleta kasecie z prowadnicami jest przeznaczona do montażu bezpośrednio na oknie. Jej montaż jest szybki i praktycznie bezinwazyjny. Prowadnice najczęściej montuje się na taśmie dwustronnej, która po usunięciu nie pozostawia żadnych śladów na ramie okiennej. To daje pełną swobodę korzystania z systemu okiennego, a także jego zmiany na inny w dowolnie wybranym momencie. Wśród licznych zalet rolety kasetowe z prowadnicami są szczególnie cenione za funkcjonalność oraz wysoką estetykę, jaką zapewnia stabilny system prowadzenia rolety ? zaciągnięta roleta nie odstaje od okna po jego uchylnym otwarciu i nie porusza się z podmuchami wiejącego wiatru.

System doskonale sprawdza się nie tylko w zabudowie mieszkalnej, ale również w przypadku lokali użytkowych oraz pomieszczeń biurowych.

Rolety w kasecie – zalety:

  • możliwość montażu bez uszkodzenia ramy okna poprzez zastosowanie wytrzymałej taśmy dwustronnej; 
  • różnorodność materiałów i kaset;
  • tkaniny nie przyciągają kurzu;
  • posiada mechanizm samohamujący, który pozwoli na zatrzymanie rolety w każdym położeniu; 
  • tworzy jednolitą bryłę z oknem. 

Rolety wewnętrzne w kasecie Warszawa

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów projektanci marki OSŁONYDOOKIEN tworzą oryginalne rozwiązania na bazie szerokiej gamy dostępnych materiałów i kaset. Dzięki temu wszystkie systemy rolet dostępne w zlokalizowanym na terenie miasta Warszawa Studiu mogą być w pełni dopasowane do potrzeb klienta, zarówno pod względem wymiaru, jak i kolorystyki.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi realizacjami.