Osłony do okien

ROLETY DZIEŃ I NOC

Rolety dzień noc Warszawa

Rolety dzień-noc to nowatorskie rozwiązanie dla wszystkich użytkowników, którzy cenią sobie niebanalny wystrój okna. Już sama konstrukcja sprawia, że jest to bardzo ciekawy typ przesłony okiennej, która spełnia funkcje praktyczne i jednocześnie może być dekoracyjnym elementem aranżacji pomieszczenia.

Rolety dzień noc na wymiar

Rolety dzień-noc wyróżnia możliwość regulowania ilości światła przenikającego do pomieszczenia bez konieczności podnoszenia rolety. Tkanina wykonana jest z naprzemiennych poziomych pasów, gdzie część pasów jest przezierna, a część to materiał nieprzepuszczający światła, co pozwala na zaciemnienie pomieszczenia przy odpowiednim złożeniu rolety.

Połączenie dwóch różnych tkanin zapewnia ciekawy efekt aranżacyjny. Rolety dzień-noc są najczęściej spotykanym rozwiązaniem w nowoczesnych mieszkaniach typu loft, jednak idealnie wpasują się także we wnętrze w stylu klasycznym. Jest to rozwiązanie wciąż uważane za nietypowe i oryginalne – ze względu na swoją krótką obecność na rynku – ale również bardzo uniwersalne.

Rolety dzień i noc – zalety produktu

    • nowoczesne wzornictwo oraz kolorystyka kaset zewnętrznych;
    • wysoka jakość mechanizmów, która daje możliwość użytkowania przez wiele lat;
    • duży wybór wytrzymałych tkanin i dodatków pasujących do każdego wnętrza;
    • różnorodny sposób montażu.
 

Proponujemy także inne rozwiązania w zakresie osłon przeciwsłonecznych. W naszej ofercie znajdują się między innymi plisyżaluzje aluminiowe, a także rolety screen. Jeżeli chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat wybranego produktu, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Zachęcamy także do kontaktu osobistego – siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Sulejówek, niedaleko miasta Warszawa.