Osłony do okien

Rolety na okna dachowe

Rolety na okna dachowe – Warszawa

Osłony wewnętrzne  na okna dachowe to rolety materiałowe, aluminiowe oraz markizy. Podstawową ich funkcją jest ochrona wnętrza przed promieniami słonecznymi i nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczenia. Stanowią również element dekoracyjny nowoczesnych okien dachowych. 

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania inwestorów dostarczamy wysokiej jakości rolety na okna dachowe. Ich wybór przekłada się na aspekt funkcjonalny i estetyczny. Wśród licznych walorów oferowanych rolet na okna dachowe na uwagę zasługuje również ich trwałość. Rolety są wykonane z tkanin odpornych na szkodliwe oddziaływanie promieniowania UV i wyposażone w niezawodne mechanizmy opuszczania/podnoszenia.

Rolety na okna dachowe – Zalety oferowanych produktów

Współpracujemy ze znanymi i cenionymi producentami rolet i osłon okiennych. To przekłada się na zalety oferowanych produktów, takie jak:

  • bogata kolorystyka materiałów o różnorodnej grubości i gramaturze;
  • dostępność tkanin o zróżnicowanych parametrach użytkowych: tkaniny poliestrowe i z włókna szklanego, jednobarwne i wzorzyste, a także podgumowane;
  • wybór wyłącznie dedykowanych tkanin: tkaniny posiadają atesty higieniczne, niepalności oraz certyfikaty ekologiczne;
  • uniwersalny charakter produktu: zastosowanie do wszystkich typów okien dachowych;
  • precyzyjne i estetyczne wykonanie,
  • dostępność rolet na wymiar.

Rolety na okna dachowe na wymiar – Niegraniczone możliwości zastosowań

Rolety na okna dachowe na wymiar to systemy dedykowane do osłony przeszkleń o niestandardowych gabarytach i kształtach. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie mechanizmów producenci rolet na wymiar są w stanie zaproponować funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie dla każdego okna dachowego. Ich oferta obejmuje rolety dedykowane potrzebom nieruchomości mieszkalnych i użytkowych, w tym także obiektom rekreacji zbiorowej.

Rolety na okna dachowe znanych i cenionych producentów

Posiadamy w ofercie produkty takich firm jak “VELUX”, “FAKRO” CZY “ROTO”. 

Posiadamy również w ofercie oryginalne osłony VELUX:

Współpraca z liderami rynku osłon okiennych pozwala nam tworzyć naszą ofertę w sposób przemyślany i nieprzypadkowy. Jesteśmy pewni za oferowane rozwiązania, zarówno w wymiarze funkcjonalnym, jak i estetycznym. Od lat montujemy je w obiektach na terenie całego kraju, tym samym odpowiadając na potrzeby najbardziej wymagających inwestorów i użytkowników. Oferowane rolety na okna dachowe – wyroby standardowe i systemy na wymiar – charakteryzują się wszechstronnością zastosowań. Możliwość wyboru z szerokiego wachlarza tkanin zacieniających i profili pozwala tworzyć systemy spersonalizowane, które stanowią bezkompromisowe uzupełnienie okien dachowych wszystkich producentów.

Gdzie działamy? Rolety na okna dachowe z montażem – Warszawa i reszta kraju

Naszą siedzibą jest Sulejówek. Jako firma o zasięgu lokalnym odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania klientów z najbliższego sąsiedztwa. Rolety z montażem oferujemy inwestorom z Sulejówka, Otwocka i miasta Warszawa. Jednocześnie pozostajemy otwarci na współpracę z odbiorcami z pozostałych części kraju. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji dużych projektów.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.