Osłony do okien

Verticale

Verticale Warszawa

Verticale w Warszawie

Vertikale stanowią doskonałą alternatywę dla zasłon. Są idealnym rozwiązaniem dla dużych okien, w tym okien widokowych oraz okien w przestrzeniach użytkowych. Poprzez pionowe obrotowe pasy możesz regulować ilość promieni światła wpadających do pomieszczenia.  To praktyczne, estetyczne i komfortowe rozwiązanie wśród osłon przeciwsłonecznych, idealnie spełniające funkcję zasłon w biurach, bankach, hotelach czy domach. W tych ostatnich verticale są szczególnie chętnie wykorzystywane w przypadku okien tarasowych.

Verticale na wymiar – Idealny dodatek do twojego domu

Żaluzje pionowe to rozwiązanie obecne na ryku systemów osłon okiennych od bardzo dawna. Pierwotnie z osłon tego typu korzystano przede wszystkim w przestrzeniach użytkowych i lokalach usługowych. Verticale z jednej strony umożliwiają zarządzanie ilością światła dziennego w pomieszczeniu, z drugiej zapewniają prywatność skutecznie blokując dostęp do wnętrza niepożądanym spojrzeniom z zewnątrz. Obecnie z zalet vericali coraz częściej korzystają właściciele lokali mieszkalnych, domów i mieszkań. Co przemawia za ich wyborem?

Vericale – zalety

  • bogata kolorystyka, a także różnorodność materiałów;
  • szerokości lameli 89 i 127 mm;
  • walory dekoracyjne;
  • wysokiej klasy mechanizmy.

Vericale w Warszawie – Zastosowanie systemu

Verticale to produkty, które cieszą się niesłabnącą popularnością w obiektach publicznych, gdyż są wygodne w użytkowaniu i elegancko się prezentują. Za ich pomocą można kontrolować ilość wpadającego światła oraz zasłonić okno przed spojrzeniami przechodniów. Verticale nie wymagają skomplikowanego montażu i są łatwe w utrzymaniu, a za pomocą jednego ruchu można je obracać, zmieniając położenie lameli. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpowiednio dociążonych, aby stabilnie wisiały wzdłuż okna. Zdecydowana większość systemów nadaje się do czyszczenia, dzięki czemu verticale przez długi czas zachowują nie tylko funkcjonalność, ale również estetyczny wygląd. Tkaniny, z których są wykonywane dodatkowo impregnuje się preparatami zmniejszającymi ich chłonność, co zwiększa odporność na zabrudzenia i ułatwia utrzymanie żaluzji w czystości. 

Verticale – Czy sprawdzą się w moim wnętrzu?

Verticale to rozwiązania, które najlepiej komponują się z dużymi oknami, dlatego też znacznie częściej polecamy je właścicielom domów jednorodzinnych niż mieszkań, choć i tutaj trendy nieustannie się zmieniają. Nowoczesne budownictwo wielorodzinne coraz częściej oferuje duże przeszklenia i wyjścia na tarasy, które możemy skutecznie osłonić przed nadmiarem promieniowania słonecznego oraz ewentualnymi spojrzeniami z zewnątrz właśnie verticalami. Żaluzje pionowe są bardzo łatwe w obsłudze. Systemy mogą być dodatkowo zautomatyzowane, dzięki czemu po naciśnięciu jednego przycisku wszystkie żaluzje w lokalu ustawią się do pożądanej pozycji.

Żaluzje pionowe – Warszawa i okolice

W naszej ofercie można znaleźć żaluzje pionowe o różnej konstrukcji, dzięki czemu nie ma problemu z dopasowaniem ich do okien o niestandardowych parametrach oraz dużych przeszkleń. Produkty te mogą z powodzeniem zastąpić tradycyjne rolety wewnętrzne i polecane są szczególnie w przypadku obszernych okien. Mimo że Verciale spotykane są głównie w przestrzeniach biurowych, coraz częściej decydują się na nie właściciele prywatnych domów, którzy chcą urozmaicić nowoczesne wnętrze i dodać mu elegancji.

Żaluzje pionowe na wymiar

W naszej ofercie dostępne są Verticale w bogatej gamie kolorystycznej. Oprócz pełnienia funkcji użytkowej żaluzje pionowe odgrywają również rolę dodatkowego elementu dekoracyjnego wnętrza i podkreślają jego elegancki wizerunek. Żaluzje pionowe dostarczamy klientom z miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości, a w razie problemów z wyborem konkretnego modelu, chętnie doradzimy. Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą produktów, która jest na bieżąco uzupełniania o nowe żaluzje pionowe w najmodniejszych wzorach.