Osłony do okien

moskitiery

MOSKITIERY

Moskitiery Warszawa

Moskitiery to siatki w aluminiowej obudowie stosowane w celu ochrony przed owadami. Sama nazwa pochodzi od hiszpańskiego określenia oznaczającego komara – “moqsuito”. Moskitiery zabezpieczą jednak wnętrza przed różnego typu intruzami – nie tylko komarami, ale też muchami czy osami. Dzięki nim możemy cieszyć się świeżym powietrzem, jednocześnie nie dzieląc przestrzeni z natrętnymi owadami, których obecność jest szczególnie uciążliwa w nocy.

Moskitiery na wymiar – Warszawa

Jako specjaliści od systemów osłon okiennych naszym klientom oferujemy również siatki zabezpieczające przed owadami. Dostępne w naszej ofercie moskitiery drzwiowe i okienne to produkty najwyższej jakości, wykonane z najlepszych materiałów, które odporne są na uszkodzenia mechaniczne oraz trudne warunki atmosferyczne. Dzięki swej jakości przetrwają w idealnej kondycji co najmniej kilka sezonów. Moskitiery okienne doskonale sprawdzają się latem, kiedy dopływ świeżego powietrza do wnętrza jest jedynym ratunkiem przed upałami. Dzięki zastosowaniu moskitiery  możesz mieć pewność, że żaden insekt nie dostanie się do domu czy mieszkania. Moskitiery okazują się równie skuteczną ochroną przed zanieczyszczeniami. Z ich walorów korzystają osoby, które ze względu na umiejscowienie okien często borykają się z zanieczyszczeniami organicznymi w swoich mieszkaniach, takimi jak suche liście czy charakterystyczne kołtuny z kwitnącej topoli.

Moskitiery na okno i drzwi

Moskitiery na wymiar oferują możliwość osłonięcia otworu okiennego/drzwiowego niezależnie od jego kształtu i rozmiaru. To zapewnia wysoką funkcjonalność siatki oraz jej estetykę. Dzięki szerokim możliwością technologicznym moskitiery na wymiar są wykonywane dla niewielkich przeszkleń oraz okien wielkopowierzchniowych, takich jak okna tarasowe.

Moskitiery okienne i drzwiowe – Warszawa

Moskitiery to proste, a zarazem niezwykle skuteczne rozwiązania o licznych zaletach. Wśród głównych zalet naszych moskitier na uwagę zasługuje:

  • materiał – oferujemy moskitiery, w których producent zastosował wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne siatki z włókna szklanego lub aluminium;
  • stabilna aluminiowa obudowa;
  • dostosowanie moskitier do kształtu okien i drzwi;
  • duży wybór kolorów profili aluminiowych;
  • możliwość wyboru moskitier dla alergików.

Oferowane przez nas moskitiery stanowią najlepsze zabezpieczenie przed owadami, kurzem czy pyłkami kwiatów i drzew.

Moskitiery – Warszawa  i okolice

W naszej ofercie znajdziesz moskitiery wszelkiego typu, od prostych na okna pionowe, przez moskitiery na okna dachowe oraz moskitiery balkonowe. Proponujemy również moskitiery drzwiowe. W zależności od preferencji i przeznaczenia nasze moskitiery mogą być otwierane, rolowane lub plisowane.  To sprawia, że nasze moskitiery okienne i drzwiowe jeszcze lepiej wpisują się w specyficzne oczekiwania użytkowników poszukujących skutecznych, a zarazem łatwych w użytkowaniu rozwiązań, które najlepiej dopasują się do sposobu użytkowania okien i drzwi w pomieszczeniu. Nasza oferta to także szeroki wybór systemów ochrony przeznaczonych do montażu w ramach drzwi tarasowych.

Klientów zainteresowanych zamówieniem moskitier do okien i/lub drzwi zapraszamy do naszego studia osłon okiennych. Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Proponujemy najlepsze na rynku osłony przeciwsłoneczne. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji i pomogą w realizacji zamówienia.