pergole MATERIAŁOWE ELEKTRYCZNE

PERGOLE MATERIAŁOWE ELEKTRYCZNE

Pergole na taras

Pergola to nowoczesne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie na tarasie, w ogrodzie, a nawet jako dodatkowe miejsce dla gości przed restauracją czy pubem. Pergole na balkon, taras czy do ogrodu doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku dużych, jak i również niewielkich przestrzeni. Pergole zapewniają nie tylko miejsce, w którym można schronić się w słoneczne dni. Jest to także piękny element dekoracyjny, który nada ogrodowi lub tarasowi niezwykły klimat. Na pergoli można umieścić roślinność pnącą np. bluszcz, co dodatkowo wpłynie na walory estetyczne.  

Pergole w ogrodzie – prostota i wygoda

Pergole są bardzo łatwe w montażu, a ich konserwacja nie jest zbytnio wymagająca. Pergola ogrodowa może być montowana przy prywatnych budynkach, a także przy wejściach do kawiarenek, sklepów i obiektów komercyjnych. Ze względu na to, że produkt dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych i modelach, może być dopasowana do architektury budynku.

Pergole na balkon

Oferowane przez naszą firmę pergole to solidne produkty najwyższej jakości, odporne na zewnętrzne czynniki atmosferyczne. Mogą być one z powodzeniem montowane na tarasie czy balkonie. Znajdą także zastosowanie jako wydzielenie wypoczynkowych części ogrodu. Proponowane pergole na balkony, tarasy czy inne przestrzenie wyróżniają się solidnością, precyzją wykonania, niezawodnością i funkcjonalnością. Zapewniają prywatność oraz doskonale kreują dane miejsce na odpoczynek, relaks czy aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Pergola ogrodowa – zalety:

– najwyższa klasa odporności na wiatr; – ochrona przed deszczem; – odprowadzenie wody poprzez system rynnowy; – możliwość bogatego wyposażenia w napęd elektryczny, promienniki ciepła oraz oświetlenie LED; – wyposażenie w kotary boczne i czołowe.

Zadaszenie tarasu rozsuwane

Jeżeli jesteś zainteresowany nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie osłon przeciwsłonecznych do domów i ogrodów – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Proponujemy między innymi refleksolemoskitiery drzwiowe i okienne, rolety zewnętrzneżaluzje fasadowe. Oprócz tego każda oferowana przez nas pergola ogrodowa zaprojektowana jest tak, aby była nie tylko estetycznym, ale również funkcjonalnym dodatkiem wpływającym na komfort korzystania z budynku. Działamy głównie na terenie miasta Warszawa i okolic, jednak podejmujemy się zleceń na terenie całego kraju. Nie ma dla nas projektów niemożliwych do realizacji. W przypadku pytań czy wątpliwości – prosimy o kontakt z naszym zespołem.