Osłony do okien

KRATY ROLOWANE​

rolety z funkcją żaluzji

Rolety z funkcją żaluzji

Rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji umożliwiają regulację dostępu światła dziennego do pomieszczeń. Zapewniają optymalne nasłonecznienie. Jednocześnie ruchome pióra dają możliwość ochrony domowej prywatności, zachowując dostęp do widoku na zewnątrz, tak jak ma to miejsce w przypadku żaluzji.

Jest to unikalne rozwiązanie łączące funkcję rolety z blokadą antywłamaniową i żaluzji fasadowej regulującej przepływ światła. Rolety te składają się z poziomych aluminiowych lameli, które mogą być regulowane.

Obsługa rolet jest podobna do żaluzji fasadowych, zwiększając tym samym przystępność tego nowoczesnego rozwiązania. Są estetyczne i eleganckie, wyposażone w mechanizm, który utrudnia przedostanie się osób niepożądanych do wnętrza budynku. oprócz zwiększonej wytrzymałości posiadają również szereg właściwości termicznych istotnych o każdej porze roku.

Rolety z funkcją żaluzji – zalety produktu :

– Stanowią dodatkowe zabezpieczenie budynku,

– Oszczędności w ogrzewaniu i schładzaniu domu,

– Dowolne zarządzanie poziomem nasłonecznienia,

– Nowoczesny design,

– Dostępność wybranych kolorów według palety RAL.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Proponujemy najlepsze na rynku produkty. Są to między innymi: żaluzje fasadowe, rolety dzień noc, rolety rzymskie do kuchni czy nowoczesne i eleganckie moskitiery. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Nasze stacjonarne biuro znajduje się w Sulejówku (niedaleko miasta Warszawa) – działamy od poniedziałku do soboty.